Svetovni pokal, Planica, 25 in 26.3.2021

Na sklepnem dejanju svetovnega pokala je  25. 3. Tilen Bartol dosegel 25. mesto.  Dan kasneje  je tekmo končal na 47. mestu.

Čestitke.

Državno prvenstvo, Planica, 7.3.2021

V Planici so se 7.3.2021 nadaljevale tekme za državno prvenstvo, tokrat v kategoriji mladinci in mladinke do 18. let.

Na posamični tekmi v kategoriji mladinci do 18 let je Igor Teodor Herbstritt dosegel 10. mesto, Žiga Jančar 29. mesto, Samo Seljak 36. mesto, Maj Tim Herbstrit 51. mesto in Žiga Vaupotič 53. mesto.

Ekipa v sestavi Igor Teodor Herbstritt, Žiga Jančar, Samo Seljak in Maj Tim Herbstrit je osvojila 8. mesto.

Zala Mihelčič je v kategoriji mladinke do 18 let dosegla 13. mesto.

Iskrene čestitke.

Svetovni pokal, Rasnov (Romunija), 19.2.2021

Tilen Bartol  je dosegel 25. mesto na tekmi za svetovni pokal, ki je potekala v Rasnovu v Romuniji.

Čestitke.

Državno prvenstvo, Planica, 6.3.2021

V Planici so 6.3.2021 potekale tekme za državno prvenstvo.

Na posamični tekmi v kategoriji mladinci do 16 let je Igor Teodor Herbstritt dosegel 8. mesto, Žiga Jančar 10. mesto, Samo Seljak 13. mesto, Maj Tim Herbstrit 29. mesto in Žiga Vaupotič 44. mesto.

Ekipa v sestavi Igor Teodor Herbstritt, Žiga Jančar, Samo Seljak in Maj Tim Herbstrit je osvojila 2. mesto prav tako v kategoriji mladinci do 16 let.

Zala Mihelčič je v kategoriji mladinke do 16 let dosegla 8. mesto.

Državno prvenstvo, Kranj, 18.2.2021

Kranj  je 18. 2. gostil tekme za državno prvenstvo v različnih kategorijah. Na tekmi za mladince do 20 let je Igor Teodor Herbstritt dosegel 26. mesto. V kategoriji mladinke do 20 let pa je  Zala Mihelčič tekmo končala na 12. mestu.